Dachówka bitumiczna (asfaltowe uszczelniacze)

Dachówka bitumiczna IKO produkowana jest na osnowie z włókniny szklanej nasączonej i obustronnie powleczonej modyfikowaną masą bitumiczną.

Spodnią warstwę stanowi drobnoziarnisty piasek krzemionkowy, wierzch pokrywa posypka z barwionego, spiekanego bazaltu, zapewniająca estetyczny wygląd i trwałość barw.

Zalecane jest układanie dachówek na pełnym odeskowaniu, a najlepiej na sklejce lub płycie OSB, w celu zapewnienia równej powierzchni, ponieważ dachówka odwzorowuje każdą nierówność konstrukcji dachu.

Płaty dachówki układa się na warstwie papy podkładowej, przybijając je ocynkowanymi gwoĽdziami papowymi. Pod wpływem temperatury dachówki sklejają się ze sobą tworząc jednolite, odporne na wiatr, szczelne pokrycie.


dachowka_bitumiczna
dachowka_bitumiczna2

 

 GONTY TECHNONICOL

Gonty asfaltowe VERSALLES

czerwony_versales 
zielony_versales   szary_versales   czarny_versales  

 

Gonty asfaltowe QUADRILLE

czerwony_quadrille 
brazowy_quadrille   zielony_quadrille  
 

 

Gonty asfaltowe PRAGA

czerwony_praga 
brozowy-kontrast_praga   brozowy_praga   zielony_praga   szary_praga

 

Gonty asfaltowe SUPER

czerwony_super 
brazowy_super   czerwono-brazowy_super   zielony_super   szary-super

 

Gonty asfaltowe SUPER

czerwony_super2 
czerwony_super22   jesienny_super2   zielony_super2  

 

 

Kleje i masy uszczelniające Monsey

W ofercie Royal Hurt znajdują się kleje i uszczelniacze asfaltowe amerykańskiej firmy Monsey Products o wszechstronnym zastosowaniu w budownictwie. Zdecydowana większość produktów służy do uszczelnień pokryć dachowych, zarówno płaskich, jak i spadzistych. Uszczelnia się miejsca przy obróbkach blacharskich, krawędzi dachu, a także całe połacie dachowe. Oferta obejmuje również uszczelniacze stosowane przy izolowaniu fundamentów i ścian.

kleje

 
strony internetowe Łódź - EUROBEST.PL